Baník hlásí novou tvář, jíž se stal dvaadvacetiletý levý krajní hráč Jan Kubala.

16. 6. 2022

Křídelník strávil na severu Apeninského poloostrova několik let, ale Serii A nikdy neokusil a jen párkrát se dostal do zápasové nominace áčka. Jinak nastupoval v Primaveře.

"Je to hráč na levou stranu s velmi dobrými rychlostními předpoklady. Několik let strávil v kvalitním italském klubu, a i když nenastupoval za áčko, chceme s ním u nás pracovat a rozvinout jeho potenciál" uvedl na fcb.cz sportovní ředitel Alois Grussmann.

Zdroj: www.efotbal.cz

Nepřehlédněte

Letenský Čvančara: Doufám, že vrátíme Spartu tam, kam patří. A to je příčka zaručující mistrovský titul

Mladý letenský forvard Tomáš Čvančara, jenž začíná v Generali Česká pojišťovna aréně svůj druhý půlrok, si na právě probíhajícím rakouském soustředění udělal čas na dotazy sparťanských fanoušků.

Přečíst 5. 7. 2022

Říkají mu Robben. Desátá sezona v Nizozemsku? Černý: Stále mám cíle

Prodloužená sezona? Kdekdo by zatínal zuby. Hledal zbytky energie. Ale křídlo z Příbrami mělo radost. Reprezentační pozvánka přišla poprvé od vážné operace kolena. Na zápasy se Španěly se vyloženě těšil. „Byl jsem nadržený,“ přiznává Václav Černý

Přečíst 21. 6. 2022

Patrik Brandner další posilou pro 1.FC SLOVÁCKO

Slovácko se dohodlo na podmínkách příchodu Patrika Brandnera, který naposledy působil v Českých Budějovicích. Ofenzivní hráč odehrál v české lize 163 zápasů, ve kterých zaznamenal 17 gólů a připsal si rovněž 12 asistencí.

Přečíst 20. 6. 2022

Naši dodavatelé

Naši partneři