Černý dal první gól od září: trefil se proti bývalému klubu.

22. 1. 2023

Český reprezentant Václav Černý pomohl pátým gólem v sezoně fotbalistům Twente Enschede k vítězství nad Utrechtem 2:0

Pětadvacetiletý český záložník v zápase proti svému bývalému týmu otevřel skóre v nastavení prvního poločasu. Černý se v nizozemské lize trefil poprvé od začátku září, kdy dal dva góly Eindhovenu. Pár dní předtím se dvakrát prosadil v duelu s Excelsiorem Rotterdam.

Výhru Twente nad Utrechtem pojistil v 64. minutě Virgil Misidjan. Twente uštědřilo soupeři první porážku po šesti ligových zápasech a je v neúplné tabulce třetí.

Nepřehlédněte

PRODLOUŽENÍ SMLOUVY | Martin Vitík podepsal se Spartou novou víceletou smlouvu

Martin Vitík v sobotu oslavil teprve 20. narozeniny

Přečíst 27. 1. 2023

PRODLOUŽENÍ SMLOUVY | Tomáš Čvančara podepsal se Spartou nový víceletý kontrakt.

Za rok v rudém dresu stihl nasázet 12 ligových a pět pohárových gólů.

Hradeckou nejistotu s útočníky zahání Koubek. Chytá šanci, říká kouč

Naštěstí v pravý čas mu v tom pomohl jeho jmenovec Matěj. V Turecku se začal střelecky prosazovat