Frýdek ničí Spartu, má přitom její DNA. Zpětný odkup? Levná investice

1. 8. 2022

Táta za Spartu kopal, starší brácha rovněž. A on vlastně také. Jenže Christian Frýdek má zatím za první mančaft z Letné odehráno deset minut v lize. Jinak hledá štěstí jinde, aktuálně v Liberci, kam ho pražský gigant poslal minulé léto na přestup.

V neděli byl Christian Frýdek prvním účinkujícím v zápase úvodního kola nejvyšší soutěže. Slovan vyhrál na Spartě 2:1, on dal první gól a na druhý přihrál.

„Podává velmi dobré výkony, i v přípravě byl výrazný. Navázal na to, má motivaci se na Spartě ukázat, vzešel odtud. Pokud takhle bude pokračovat, nemusí to být jenom sen, aby se na Letnou v budoucnu vrátil,“ ocenil trenér Luboš Kozel.

„Znovu se mi povedlo dát Spartě gól, určitě to byl jeden z mých nejlepších zápasů. Už když jsem přicházel na stadion, měl jsem husí kůži. Je tu nádherný stadion, tenhle zápas je pro mě něco extra,“ přiznal Frýdek.

Zdroj: www.isport.Cz

Nepřehlédněte

Nejdůležitější gól kariéry? Mám v hlavě i jiné. Ale takový začátek v Plzni jsem nečekal, říká Kliment

Fotbalová Plzeň píše pohádku postupem do play off Ligy mistrů, útočník Jan Kliment navíc tu svoji.

Přečíst 10. 8. 2022

Tomáš Čvančara měl důvod, na první ligový gól v sezoně čekal jen do druhého kola

Spokojeně se podíval, jak míč zapadl do sítě, a pak si přiložil dlaň k uchu, aby slyšel radost fanoušků.

Přečíst 8. 8. 2022

Téměř dvoumetrový Jakub Matoušek dnes podepsal tříletý kontrakt! S Dynamem tak spojí svou budoucnost minimálně do roku 2025

Ofenzivně laděný Jakub Matoušek podepsal s Dynamem kontrakt na tři roky, smlouvu v černobílém klubu mu tak poběží minimálně do roku 2025.

Přečíst 5. 8. 2022

Naši dodavatelé

Naši partneři