Česky English

Aleš Matějů stráví sezónu v klubu Brescia Calcio

11.07.2018

Aleš Matějů má novou příležitost: Brescia Calcio!

Obránce Aleš Matějů mění působiště. Minimálně následující sezonu stráví na hostování v klubu Serie B, v Brescii Calcio. Hostování se může posléze změnit v přestup, pokud italský klub uplatní opci, která je ve smlouvě zakotvena.

Matějů je odchovancem Příbrami a současným reprezentantem týmu ČR U21. Velký kariérní skok udělal přestupem do Viktorie Plzeň, s níž získal titul a zahrál si i v deseti zápasech evropských pohárů.

Následoval přestup k nováčkovi Premier League – do Brightonu, v jehož dresu odehrál dvanáct minut v Ligovém poháru, jinak převážně nastupoval v juniorce.

Teď dostává Matějů novou příležitost, ambiciózní Brescia si vyhlédla 22letého obránce, od kterého čeká, že ji pomůže se splněním cílů. Biancoazzurri v minulém ročníku skončili šestnáctí v Serii B.

„Brescia je tradiční italský klub a má v úmyslu se vrátit do nejvyšší soutěže. Pro hráče je vždycky velmi zajímavé, když chce mužstvo hrát na vrchu tabulky. Aleš navíc do týmu přichází jako posila, má velkou šanci pravidelně hrát“ říká místopředseda představenstva Nehoda Sport David Nehoda.

„Stále věřím, že přestup do Brightonu byl skvělým rozhodnutím a získal jsem velkou spoustu zkušeností, ale je normální, že pokud nemám takovou vytíženost v áčku, zkusím využít novou příležitost. Věřím, že mě to může zase posunout, moc se na Brescii těším,“ vítá hostování v Itálii Matějů.

Klienti

Naši dodavatelé

Nike Adidas Puma

Naši partneři

Lenka Nehoda Sport Ball*}