Teplice táhl hrdina Jan Fortelný, který dvakrát skóroval

20. 5. 2022

Patří k nejzajímavějším hráčům v teplickém kádru. Odpovídá tomu také jeho produktivita.

V sezoně záložník Jan Fortelný šest branek vstřelil a na dalších sedm nahrál. Poslední dva zářezy přidal v pravou chvíli – Vlašim načaly právě jeho trefy. „Vím, že musím týmu pomáhat i góly či asistencemi,“ uznal 23letý hrdina úvodního duelu baráže.

https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2021-22/414281/teplice-tahl-hrdina-fortelny-ale-pan-hunal-rikal-ze-pry-nic-moc-smal-se.html

Zdroj: www.isport.cz

Nepřehlédněte

Letenský Čvančara: Doufám, že vrátíme Spartu tam, kam patří. A to je příčka zaručující mistrovský titul

Mladý letenský forvard Tomáš Čvančara, jenž začíná v Generali Česká pojišťovna aréně svůj druhý půlrok, si na právě probíhajícím rakouském soustředění udělal čas na dotazy sparťanských fanoušků.

Přečíst 5. 7. 2022

Říkají mu Robben. Desátá sezona v Nizozemsku? Černý: Stále mám cíle

Prodloužená sezona? Kdekdo by zatínal zuby. Hledal zbytky energie. Ale křídlo z Příbrami mělo radost. Reprezentační pozvánka přišla poprvé od vážné operace kolena. Na zápasy se Španěly se vyloženě těšil. „Byl jsem nadržený,“ přiznává Václav Černý

Přečíst 21. 6. 2022

Patrik Brandner další posilou pro 1.FC SLOVÁCKO

Slovácko se dohodlo na podmínkách příchodu Patrika Brandnera, který naposledy působil v Českých Budějovicích. Ofenzivní hráč odehrál v české lize 163 zápasů, ve kterých zaznamenal 17 gólů a připsal si rovněž 12 asistencí.

Přečíst 20. 6. 2022

Naši dodavatelé

Naši partneři